Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Зошто Христијан Мицковски често иде во Белград? Ах тие жени србинки…

Дали господине Христијан Мицковски пред извесно време кога беше кај Вучиќ а утредента наводно и кај Орбан а тоа се неколку денови пред референдумот у партија кажа дека идеш у официјална посета уствари беше кај некоја српска старлета и миленичка која ти ја намести Жељко Митровиќ од ПИНК?

Дали тогаш седеше и со Жељко, ама нешто што не знаеш дека Митровиќ кога ти си замина се смеел и се јавил на нашите безбедносни служби да им каже дека српска БИА те сработила на класична матахари ситуација?

Не знаеше нели?

Дали на таа србинка до сега  и имаш исплатено  и 6 пати пуштано пари и зошто? Дали си бре до уши вљубен па србите се заебаваат или лажат маме им нивно комшиско? Јави му се на Жељко кажи му ало брате србине шо једеш говна па ме зајебавају ови мои Македонци? Старлетата згодна презгодна…и тата би сине

Image result for српска старлета

loading...