Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

ЗА БРКОВИТЕ И МАЧИЊАТА ГО ЗЕЗААТ СЕРГЕЈ НА КАБРАНОВ ДРУГАР МУ

Купечко пушено месо не може да е така вкусно ко домашно. Ко сам шо моеш да си го испушиш никој не може.

🚛 КАМИОНЏИЈА ШОУ 🎬Емисија во која оценуваме, критикуваме и даваме предрасуди на инстаграм профили. Денес на мета се најде Sergej Varoshlija🖤Follow me on instagram: DarkoVlogs.#paybacksabitch #howyoufeelnow #kamiondzija #shou #instavideo #hdr #cdllife #positivity #gopro #darkovlogs

Gepostet von Darko Jefremov am Sonntag, 2. Dezember 2018

loading...