Search
недела 17 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Вработен во затворот Шутка нападнат од притворено лице

loading...

Во СВР Скопје вчера околу 12 часот , било пријавено дека вработен во Затвор Скопје – Шутка, физички бил нападнат од притвореното лице В.З., додека вршел претрес кај притвореното лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...