Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

(ВИДЕО)Полицијата влезе во клуб за сексуални оргии и замислете го немало Орце а зошто си знаете:)

Руската полиција вчера направила рација во клуб за фетиш сексуални игри во Москва, Русија, јавува Раша Тудеј.

Според инфомрмациите, полицијата влегла во клубот среде забава и им наредила на сите девојки, облечени во секси облека да легнат на подот, заедно со оние кои ги користат нивните услуги.

Интересно е што видеото веднаш се најде на социјалните мрежи. Се претпоставува дека го снимил некој од полицијаците.

ВИДЕО ТУКА

 

loading...