Search
среда 17 јули 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

(ВИДЕО) МИТКО ЈАНЧЕВ: ВМРО ДПМНЕ нема да спроведува бојкот на терен, тоа ќе биде погубно за партијата, јас сум должен да работам за добро на 40 000 граѓани на Кавадарци, ако му сметам на ВМРО ДПМНЕ ќе се тргнам

Gepostet von Топ Тема на Ваша страна am Mittwoch, 12. September 2018

(ВИДЕО) Емисијата ВИН ВИН на Оливера Трајковска се враќа на малите екрани

Линк до видеото, овде.

 

loading...