Search
среда 24 април 2019
  • :
  • :

ЦЕЦА ДОАЃА ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“

Пејачката Вики Миљковиќ потврди дека Цеца Ражнатовиќ може да биде дел од емисијата „Ѕвездите на Гранд“. Миљковик, која е член на жирито, на прашањето кога Цеца ќе дојде во студиото изјавила: „Види, ние секој ден пиеме кафе во студио, не можам да откривам детали, ама големи се шансите да дојде во ‘Гранд’“

loading...