Search
среда 21 ноември 2018
  • :
  • :

Пејачката Анабела ја претепал нејзиниот маж, двајцата приведени!

loading...

Пејачката Анабела Атијас пријавила во белградската полиција насилство во фамилијата. Имено според неофицијалните информации Анабела и нејзиниот сопруг Анреј Атијас се скарале поради своето куче.

Потоа Андреј наводно , ја удрил Анабела во главата, а таа него го изгребала.

Полицијата ги привела Андреј и Анабела и интензивно работат на решавање на сите околности околу ова.

loading...