Search
понеделник 17 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Ноќва беше пеколно топла, утоп гаќи

loading...

Ова се температурите вечерва пред полноќ низ Македонија. Надвор пеколно топло.

А Елена се спростра на море сланината да сонча

Елена Ристеска со длабоко деколте го запали Миконос.

Грешка која се најде на Ѕидот на сообраќајниот срам стана хит на социјалните мрежи.

 

loading...