Search
сабота 15 јуни 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Катерина Ивановска жестоко се спротивстави на градењето на зградурината кај Мајчин Дом верувам дека тоа го направи искрено како и сите нас пошто сопругот и се занимава со градежен бизнис

Нашата најпозната манекенка Катерина Иванововска жестоко се спротивстави на градењето на зградурината кај Мајчин Дом верувам дека тоа го направи искрено како и сите нас пошто сопругот и се занимава со градежен бизнис..

Една од најубавите Македонки, Катарина Ивановска, конечно откри кој е мажот кој го има заробено нејзиното срце.

Момчето се вика Цобе, од Скопје е и има сопствен бизнис, работи со изградба на станбени објекти. Тие се заедно веќе извесно време, а дел од летото поминаа во Италија, романтично и вљубено.

Манекенката за прв пат постави заедничка фотка на Инстаграм, под која напиша „Моето се”.

loading...