Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Живот

НАЈМЛАДАТА МАЈКА ВО ТЕТОВСКО ИМА ЕДВАЈ 15 ГОДИНИ

Малолетните мајки најчесто доаѓаат од сиромашни семејства кои имаат...

Да драги мои ова е хуманост на дело, а не булшидот на Црквата

Boki Jovanovski 1 час · DA DA DRAGI MOI, OVA E ISTIOT ONOJ CICKO SVETO OD VCERA, SAMO DENESKA E DOTERAN, IZBRICEN, OSISAN, SREDEN VO...

Без паника: Бронхитот се лекува за 10 дена

Воспалението на бронхиите во најголем број случаи го предизвикуваат...

(ФОТО) ПОВТОРНО ШАМАР ЗА СИСТЕМОТ! БОКИ 13 Е ХЕРОЈОТ КОЈ НАЈДЕ ДОМ И ХРАНА ЗА ЧИЧКО СВЕТО

Boki Jovanovski пред 29 минути · NASMEANI LICA, SE RADUVAM SO CELO SRCE….. GO NAJDOVME CICKO SVETO, VO EDEN LADEN PODRUM...

Нов предизвик во Македонија: Голи на снег за здравје

Интересен предизвик деновиве се шири на социјалните мрежи, инициран од...

Советник во Владата на Груевски се заканува по живот на опозициските новинари и активисти

Мејл: deckoto bese vraботен кај грујо ѕ кабинет кога емил го смени грујо јане...

Тројца велешани на капење во Велешко езеро на -15

Кога желбата за забава и лудории е посилна од студот. Прво сончање, па уште...

Обично луѓето кои никогаш не се сретнале со бездомници или редовно ја вртат главата и ги одминуваат на улица, најмногу и зборуваат колку тие се за жалење

  Jordanka Ivanovska-Joci пред 2 часа · Обично луѓето кои никогаш не се сретнале со...

Плоштадот ВМРО претворен во лизгалиште

Плоштадот ВМРО, каде што се наоѓа седиштето на партијата ВМРО-ДПМНЕ е...

Како се пуши курац на новиот Министер во МВР само затоа што е албанец изгледа?

Сите ја објавија истата вест која подолу ќе ви ја презентираме, иако...