Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Занимливости

Kафанската газдарица и пратеничка Александрова скупа шанкерка да ти била

7.121 евро за шест месеци патни трошоци и се исплатени на пратеничката Емилија...

Ова вмровско џандарче еднаш го сменија сега пак на друга позиција, мобинг, прљав кеш…

Корумпиран полицаец, мобингаш Златко Трајковски еве парче од еден наш...

Нинџа: Младеноски му правеше бунт на Црвенковски во СДСМ по налог на УБК

Од 2012 година обвинетиот па амнестиран за крвавиот четврток Михаил...

ОВА Е ЦРНОТО МИНАТО НА ГОРДАНА СИЉАНОВСКА: Како таа беше будена ноќе во пиџами да се јавува по телевизии за да го брани упадот во А1 телевизија!!!

Како Силјановска беше будена ноќе во пиџами да се јавува по телевизии за да...

ЛИДЕР: Стојанче Ангелов избркан од од кафетерија во Тетово од братучедот на Хазби Лика

Братучед на вице-премиерот задолжен за охридскиот Договор, Хазби Лика, го...

Познато по колку пари ќе добијата патниците кои беа во излетаниот автобус на „Дурмо турс“

„Црвениот автобус“ којшто излета од патот кај с. Ласкараци бил двојно...

Како Стојче од Скопје прави пари од билка која ја донеле нашите предци од Персија

„Идејата ја проучувам малку подолго и искуствата ги „вадев“ од пријатели...

Сестрата на персонал тренерот на жена му ја вработил кај себе, на ти го дај ми го, битолска работа

Dushan Ilievski пред 4 часа ·  KOVACEVSKI po koja zauga ja vraboti Hristina vo REK Bitola na rabotno mesto vo labaratorija vo...

МИЦКО ДЕНЕСКА ШЕТАЛ ДВА ФИКУСА БЕЗ САКСИЈА ВО ОХРИД: Силјановска откако длабоко во ноќта одговарала на пораки, шета во Охрид со Иванов и Мицкоски!

Немам зборови како да ви се заблагодарам за поддршката. Длабоко во ноќта...

103 ка не ЖАЛЕШЕ

Den na zalost na “kultnoto” Kanal 103 radio… sramota. Gepostet von Teodor Tedi Maneski am Freitag, 15. Februar 2019 Teodor Tedi...