Search
вторник 21 август 2018
  • :
  • :

Category: Занимливости

Како кујната на СДСМ измислува писма, сеир е е сдсмовски курир бај д веј

МАКЕДОНЦИТЕ СО БРОНЗЕН МЕДАЛ НА ЛИСТАТА НА МОДЕРНО РОПСТВО – РМБАЊЕ ЗА ИЧ...

Божееее погрдо нешто немате видено, првата сопруга на Трамп како плашило

 

Претпладне сончево и топло, попладне дожд и грмежи

Сончево време со мала до умерена облачност ќе преовладува денеска...

Рашковски му се заканувал на Апасиев: Срцки комуњарски! Најдовте црква за крстење.

Димитар Апасиев додаде нова фотографија — со Влада на Република...

СЈО И НЕПОТИЗМОТ ВНАТРЕ

Зоран Буревесник Божиновски пред 42 мин. ·  Sinot na Katica šefica na SJO e vraboten kaj edna NOTARKA,...

Двајца македонски индијанци

Рики и Бранко и ден денес се пријатели, ах да и Мицко и татко му, ах бе...

НОВИ ПИКАНТЕРИИ ЗА ВЛАДЕЕЊЕТО НА ГРУЈО: Не собираа во влада над 20 новинари, уредници, газди на медиуми, сите го фалеа вождот!!!

НОВИ ПИКАНТЕРИИ ЗА ВЛАДЕЕЊЕТО НА ГРУЈО: Не собираа во влада над 20 новинари,...

Е сега, тие што за да урнат режим шетале по улици, а тие што за да го одржат режимот играле по комитски вечери

Беонтел растура на пазарот

Моделот Марио Костовски деновиве во Т.Ц.Рамстор го промовираше новиот...

КРИВИЧНА ЗА ХАУСМАЈСТОРОТ НА ЖЕРНОВСКИ: Претепал дете со стап, секира и го фрлил од балкон

КРИВИЧНА ЗА ХАУСМАЈСТОРОТ НА ЖЕРНОВСКИ: Претепал дете со стап, секира и го...