Search
понеделник 17 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

Maлиот Адора на ЕВА, ДУШКО кратко ушко се вреѓал он бил девојченце

СИ РУЧКАМ ЈАЈЦА ЗА ДА МИ ПОРАСНАТ ОТИ ЈАС НЕМАМ ЈАЈЦА Душко синето на онаа...

У АДОРА НОВА МОДА, газдата Ванчо Чифлиганец се челичи по гаќи на снегот

RETRO OBJAVA ZA NASITE DRUGARI И другар му Политико така вчера со лопата брат му го...

Kako се игра Деспасито на македонски начин

Despasito – Macedonian way😀😀😃 By Macedonian Golden Girls at St. Dimitrija Solunski, Markham. Gepostet von Sonja&Oliver...

(ФОТО) СПЕНЏАРСКА БЕЗ ГРАДНИК ЈА ОТВОРИ СКИ СЕЗОНАТА ВО КОПАОНИК, А И ЗА ШТО ЌЕ И Е САМО ПАРИ ЛИ ДА ФРЛА А НЕМА НИШТО НАПРЕД

Водителката Јелена Спенџарска е на Копаоник (Србија) каде веќе е започната...

Македонската водителка ќе го тужи Сергеј Варошлија ако не ја земе за жена и престане да гледа по машки

-Правдата е бавна, но секогаш стигнува. Институциите ја препознаа...

УБАВ ТОЈ НА МАЈКА

(ВИДЕО) ВО АМЕРИКА ЏИПОВИТЕ СЕ ТОЛКУ ВИСОКУ ШТО АМЕРИКАНЦИТЕ СО СЕБЕ СИ...

Градоначалникот на Прилеп на Св. Климент положи цвеќе на споменикот на Ченто!

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од...

Еве како би изгледале нашите пејачки Татјана Лазаревска и Адријана Кеш со црнци од позади

Фолк пејачката Адријана Кеш е во Австрлија, каде ќе има неколку настапи. Таа...

Најпознатиот бугарски топ модел Николета Лозанова си се бања гола и после ќе се жали дека се разболела

Николета Лозанова има огромна колекција на фотографии од одмори, на кои  е...

Водителката на „Живот со стил“ направи естетска корекција и пак е ниска

Модниот критичар Сергеј Варошлија во својата емисија „Мода“ често знае да...