Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Забава

Е САШО МИЈАЛКОВ ДА ВИДИШ КАКО Е КОГА НЕКОЈ ТЕ СЛЕДИ:)

Mirjana Kostadinovska е во Основен суд Скопје 1. пред 36 мин. · Skopje · ...

АМДИ БАЈРАМ: ДА МЕ ИЗБЕРЕА ВМРО-ДПМНЕ МЕСТО МИЦКОСКИ ЗА ЛИДЕР ЌЕ ГИ ИЗВАДЕВ ОД ГОМЦА

Амди Бајрам во вчерашното гостување на телевизија 24 рече дека тој ја...

Снежана Ѓуришиќ: 5 години е помлад од мене, но ми ги исполнува…

Пејачката Снежана Ѓуришиќ пронајде емотивен партнер и воопшто таа не крие...

ДАЛИ КОКА КОЛА ЌЕ ГО ТУЖИ АМДИ: Бајрам извади шише со Кока Кола на кое се наоѓаше неговиот лик

Дали светскиот бренд Кока Кола ќе го тужи кандидатот за претседател на...

Сефер Цаноски и Роналдо во врска?

Најдобриот светски фудбалер, Португалецот Кристијано Роналдо ќе дојде во...

ДЕЧКИ НЕ ЗЕЗАЈТЕ СЕ СО АМДИ, ТАКА И АМЕРИКАНЦИТЕ МУ СЕ СМЕЕЈА НА ТРАМП

Амди Бајрам најави дека ќе се кандидира за претседател за Македонија. Веста...

Ajдее на анкета на Јанушев секретарот Филип Петровски води, е не онаа караконџула

Дечково Игор Доневски што ја постирал е пиар на Јанушев секретарот на ВМРО...

Манекенките како од мајка родени

Како од мајка родени…ексклузивците влегоа зад сцената на модното шоу!  ...

Мурињо „тресна“ на хокеарски натпревар (ВИДЕО)

Жозе Мурињо беше гостин на хокеарски натпревар во Русија меѓу екипите на...

(ФОТО) Овчарот Марјан сака да биде Претседател на Македонија: Јас поднесов кандидатура, лавовски ќе се борам

Марјан Трајчев е овчар од селото Пухче кој деновиве во македонската јавност...