Search
недела 17 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Забава

ВИСАР, АЈ НЕ ПАЛАМУДИ, МИ ЛЕТАШ ОРЛИЊА НАОКЛУ, А ЗБОРИШ КО МАЈКА ТЕРЕЗА- САШО ТАСЕВСКИ ЛУТ НА ВИШКА

Откако беше објавено како Миниетрство за култура ги распоредило парите,...

Фатиме се пофали дека ја шминкал Дадар ама ние не видовме ништо ново, само црн креон и црвен кармин досадно е веќе

Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи секогаш го врти вниманието кон...

Сон го фаќа, кутриот… 🤓

Branko Geroski пред 4 мин. ·  Сон го фаќа, кутриот… 🤓 Премиере многу сум ви лут,...

СДСМ: Секој има еднакви можности за работа – за сите важат еднакви услови и критериуми

Gade mi se da gi gledam Независната пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ горда на...

ПО СПЕНЏАРСКА, ОВЧАРОТ ОД ПУХЧЕ Ѝ СЕ НАВРТЕ НА КАРАКАМИШЕВА

Марјан Трајчев е овчар од селото Пухче кој деновиве во јавностa стана познат...

Е САШО МИЈАЛКОВ ДА ВИДИШ КАКО Е КОГА НЕКОЈ ТЕ СЛЕДИ:)

Mirjana Kostadinovska е во Основен суд Скопје 1. пред 36 мин. · Skopje · ...

АМДИ БАЈРАМ: ДА МЕ ИЗБЕРЕА ВМРО-ДПМНЕ МЕСТО МИЦКОСКИ ЗА ЛИДЕР ЌЕ ГИ ИЗВАДЕВ ОД ГОМЦА

Амди Бајрам во вчерашното гостување на телевизија 24 рече дека тој ја...

Снежана Ѓуришиќ: 5 години е помлад од мене, но ми ги исполнува…

Пејачката Снежана Ѓуришиќ пронајде емотивен партнер и воопшто таа не крие...

ДАЛИ КОКА КОЛА ЌЕ ГО ТУЖИ АМДИ: Бајрам извади шише со Кока Кола на кое се наоѓаше неговиот лик

Дали светскиот бренд Кока Кола ќе го тужи кандидатот за претседател на...

Сефер Цаноски и Роналдо во врска?

Најдобриот светски фудбалер, Португалецот Кристијано Роналдо ќе дојде во...