Search
вторник 18 декември 2018
  • :
  • :

Category: Забава

ФОТО: Гавазова се пофали со новата чанта вредна 600 долари ама ние дознавме дека и е од Бит-пазар

Една од најпознатите фолкерки во Македонија, Сузана Гавазова е доста...

ФОТО: Македонка направи портрет на Новак Ѓоковиќ од остатоци од ишишана коса ама интересното е што се од долната

Светлана Гроздановска направи портрет од тенисерот Ѓоковиќ само од...

ФОТО: Македонската фолкерка се пожали од сопругот за подарокот за Нова Година

„Му пишав на маж ми што сакам за Нова година…  а тоа беше само голем задник...

Лило де ма нели те знаеме каква си во живо ниска, слаба, стара со слаби нозе не се занесувај за џабе не си манекенка

Лила објави новогодишно видео во кое као нешто се занесува дека е манекенка...

Дрската ќерка на тајкунот се фалела со богатството на Инстаграм, но малку се занела: Кога полицијата го видела ова, веднаш и тропнала на врата

Богатата наследничка Стефани Сколаро се нашла пред суд поради обвинение за...

Она кокошчево што напаѓа новинари Елена ќе почнала да продава глина онлајн, абе фалат парички остаре никој не дава стотче

Што прават остарените тресигазли како Елена Ристеска кога никој не и дава...

Мицкоски збунет на протестот во Велес (ВИДЕО) Си признаа дека е тежок ропак, грејниот он смотан

На денешното обраќање на протестниот марш во Велес, лидерот на опозициската...

Калиопи му се вратила на Ромео Грил?

Поп дивата Калиопи Букле најверојатно му се вратила на екс сопругот и...

Заљубената НИМФОМАКС

zaljubeniot par od nimfomax … starkata go zavede i se uste go sisa deteto .. pred 8 godini edna zacuvana arhiva moja Aleksandar...

(Видео) Екипата на „Ексклузив“ нападната од хистеричната асистентка на Елена Ристевска!

Екипата на „Ексклузив“ нападната од хистеричната асистентка на Елена...