Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

(ВИДЕО) БЕКВАЛАЦ ПРАВЕШЕ СКЛЕКОВИ ВО МИНИ ФУСТАН ВО ЕМИСИЈА,ПА КАКО БРЕ НЕ И Е СРАМ

Пејачката Наташа Беквалац за време на гостувањето во „Амиџи шоу“ шоуто...

ГОРАН АЛАЧКИ ВО ЉУБОВНА ВРСКА СО НОВИНАРКАТА МАРИНА ДОЈЧИНОВСКА, ПА РЕДНО БЕШЕ, АДРИЈАНА ДО СЕГА 100 ГИ СМЕНИ

Хармоникашот Горан Алачки е во љубовна врска со новинарката Марина...

Певаљките многу сакаат да мешаат со газето, а после се жалат на семејно насилство, еве како меша Сузето

Фолк-пејачката Сузана Гавазова повторно провоцираше на Инстаграм. Не е...

Пред три години наполни 50 години а сега го слави 47 от роденден хмм

Водителката Лила Филиповска денеска полни 47 години. Откако откри дека ѝ е...

Заев го прегрна Бујар Османи – „Тази дупка не е дупка“

„Исто е, ама не е исто“ / „Тази дупка не е дупка“ – која и поговорка да ја...

Луда журка – Мелита, Сораја и Накова го “запалија” Скопје (ФОТО) НАДРВЕНИ СТАПОВИ КУП

На Александра Накова и српската старлета Сораја Вучелиќ им тргна дружбата!...

Жане од Кадрово, Бети црната од Припор и Светле Сметководство да ги видат, тие ни се таргет

Digital / ДиЏиТаЛ     Дечки здраво, знаеме дека сте најболји и дека сте...

СПЕНЏАРСКА НАШЛА ЕБ..ПАРДОН СПОНЗОР И СЕ СРЕДИЛА, НЕ Е ВЕЌЕ КРАТОВСКА ПОДВОДАЏИКА

Водителката Јелена Спенџарска, често го привлекува вниманието во јавноста...

Oваа па секој ден по еден дечко вади и се е ексклузивен, еве едно детиште сега уствари и таа е детиште

17 годишната поп-пејачка и победничка на годинешното издание на Макфест,...

НИКОЛА ШВАЛЕРОТ

Bobi Ilievski 1 час ·  “На пауза од судење” НГ знае ли за ова Боркица😉