Search
недела 17 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Забава

ШОК: Љупка Митрова и Дарко – Спејко повеќе не се заедно? Спејко си фанал дечко а кумата на Заев девојка

НАЈ АНТИПАТИЧНА ДВОЈКА МИ СЕ КЕЊА ОД НИВ Љупка Митрова и Дарко – Спејко…...

Дали Сугаревски е заљубен и ако е која ли е девојкава, некако ни е позната?

Еве ние ќе си молчиме а вие погледнете ги сликиве, па жена му толку не ја...

Така еднаш му пуштиле проститутка на Васко Ефтов да му дувне еднаш под појас

Vasko Eftov – Vo Centar пред 6 часа ·  Od ponedelnikot pocnaa da tecat rokovite za pretsedatelskata kampanja. Sega e vreme...

ОМГ Орце во врска со трансвестит…. а не тоа била жена му Ана

Абе на толку пари и толку скапа шминка пак изгледа  како пеглана пиперка,...

(ВИДЕО) МЕГА ЦАР: Фуркан Салиу му го читаше цел непотизам на Заев вечерва!

Новинарот Фуркан Салиу постави доста “незгодно” прашање до премиерот...

И САШКА ЦВЕТКОВСКА ЗАМИНА ВО ЕЛЕМ ДА ВИДИ ДАЛИ ЌЕ ЈА ВРАБОТАТ

Saska Cvetkovska е со Maja Jovanovska. пред 19 мин. ·  Одам на брифинг во ЕЛЕМ, им кажав на...

Мицкоски во филмот Чекајќи го Грујо незадоволен од ќарот од хидроцентралите

Мицкоски во филмот Чекајќи го Грујо Мицкоски во филмот Чекајќи го Грујо...

Лила не јаде грав за појадок, многу прдела после до ручек

Згодната и секогаш актуелната водителка Лила Стојановска екс-Филиповска е...

(ВИДЕО) АКО ЗА НЕШТО ГИ БИВАШЕ ВМРОВЦИТЕ ТОА Е СНИМАЊЕ ВИДЕО СПОТОВИ, АМА СЕГА И ЗА ТОА НЕ ГИ БИВА: Мицко седи сам у темна канцеларија буља у некои графици и си збори сам со себе а во позадина музика од хорор филмот КОГА ЈАГНИЊАТА ЌЕ СТИВНАТ…

Видео спот Економијата тоне. Владата ништо не работи и само повторува...

(ВИДЕО) ТАМАРА ВО „ЕДЕН НА ЕДЕН“:Откри детаљ колку на сопругот му било тешко да и понуди брак!

Во најновата емисија кај Жаре во „Еден на еден“ која се емитуваше...