Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Топ3

ТЕЛОХРАНИТЕЛИТЕ НА МИЦКОВСКИ НЕ ГО НАПАДНАЛЕ БОЛНИЧКОТО, ТУКУ ЗАТВОРСКОТО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

Нападнатите припадници на затворската полиција со тврдење дека биле...

Партиската секретарка го обвинува Апасиев за мобинг

Партиската секретарка на Левица, Џејлан Велиу, го обвини Апасиев за мобинг....

СЕ СМЕЕМЕ НА ЛЕВИЦА И НА АПАСИЕВ, 5 ДУШИ ЦЕЛА ВОЈНА

Левица / Levica / E majtaМи се допаѓа пред 13 мин. ·  Сакаме да ја известиме јавноста...

24 Инфо: Полицијата уапсила околу 20 припадници на ИСИС

Порталот 24 Инфо објави дека полицијата уапсила околу 20 припадници на ИСИС,...

ПОЧИНАТИТЕ ВО НЕСРЕЌАТА ОД СИНОЌА….ДЕТАЛИ

Познат е идентитетот на 14-те патници кои го загубија животот во вчерашната...

ПОЗНАТ ИДЕНТИТЕТОТ НА УШТЕ ЕДЕН ОД HACTPAДАНИТЕ: Раководител на Сектор за сообраќај во град Скопје, еден од жpтвитe во тpaгичнaтa cooбpaќајка!

Синоќешната вест за 14-те зaгинaти патници Гостиварци во автобуската нecpeќa на...

Вработен и братот на пратеничката на СДСМ Мира Стојчевска и после цацко е крив

Братот на пратеничката Мира Стојчевска од вчера е вработен во РЕК Битола,...

Пратеник… Со диплома од ФОН..

Дневна доза Политички Циркус 6 февруари во 23:30 ·  Пратеник… Со диплома од...

„Груевски – реформатор?!? 😏 И гласот “против” е глас за Македонија! – сега Ви текна?!? Кој е сега предавникот?!? Каде сте патриоти, кај отидовте?!

Bо својот долг напис, кој е само прв дел од уште подолга анализа, осудениот...

#ГорданаСилјановска – Дафкова, преку нејзината функција нејзиниот сопруг се обезбеди со фри-шоп од кој сигурен сум дека дебело профитира

Furkan Saliu пред 20 мин. ·  СТЕНОГРАФСКИ БЕЛЕШКИ ОД СЕДУМДЕСЕТ И СЕДМАТА СЕДНИЦА...