Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :

Category: Топ3

Љубчо Георгиевски бил близок со Димитровски – Ратко му ја испечатил и книгата со попуст!

Читател на 1тв.мк по изјавата на Љубчо Георгиевски дека немал ништо со...

МИЛЕНКО: Против Грујо се свртеа и негови пријатели од детство, еве кој е заштитен сведок во истрагата ПРОПАГАНДА

Миленко Неделковски 1 hr ·  Долгогодишниот личен сметководител на Никола...

Либертас: Орце Камчев бил сопственик на плацот кај Мајчин дом иако во демантот друго кажа

Парцелата кај Мајчин дом покрај булеварот Јане Сандански била државно...

Мајката на малата Софија: Неточни се тврдењата за лажната хуманост на Бојан Јовановски, сами ја одбравме понудата на Фондот за лекување

Неточни се тврдењата кои кружат во јавноста  за лажната хуманост на...

Сведок: „Каде сте, што правите? Ајде влегувајте“ – повикот на пратеникот Арнаудов за „крвавиот четврток“

Пратеникот Љубен Арнаудов на 27 април преку телефон барал луѓе да влегуваат...

Павле Богоевски ни објасни дека Владата сака шибицарски да ни го смени Уставот, е па сте се заебале

Pavle Bogoevski пред 20 мин. ·  Goran Mitanoski abe toa znaes kako mi lici , kako koga u disko ne te pustaat na vrata posto si...

Дали Заев РЕТЕРИРА или БЛЕФИРА?

Добро е што по првичната остра закана со брзи избори, во ноќта по...

Груевски во три по полноќ: Не попуштајте пред притисоците, во затвор се влегува и се излегува

Поранешниот премиер, а сега осуден на две години казна затвор, Никола...

Центар Жупа светски рекордер во гласање во „фото финишот“, Мил ми е ЗЗ, но помила ми е вистината…

Сега, кога страстите после гласањето се смирени, би било добро...

Села: Премиерот треба да го признае фактот дека референдумот е неуспешен и да ми бакне рака

Премиерот треба да го признае фактот дека потфрли. Тоа е горчливата...