Search
понеделник 17 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Топ1

Младен Чадиковски е новиот претседател на ЗНМ се разбира шарените протуви и наркомани пак местеа, за да не победи Столе

Власта назначи свој послушник: Младен Чадиковски Инаку уште на 5ти месецов...

Ставовите некогаш и сега… Кусо паметење.

Софија Куновска пред 10 мин. ·  Ставовите некогаш и сега… Кусо паметење....

Зоран Василевски нападнат од асистентката на Елена Ристеска: Ме фати за врат, инцидентот го пријавив во полиција

Eстрадниот новинар Зоран Василевски од 1ТВ беше нападнат пред познат...

Ахмети во војничка униформа го поздрави формирањето на косовската армија

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на Фејсбук, облечен во војничка униформа на УЧК го...

(ВИДЕО) ХАОС НА ВЛАДИНИОТ ПАРКИНГ, ПО СЕ ИЗГЛЕДА НА ВЛАДАТА ОЧАЈНО И ТРЕБА КАТНА ГАРАЖА, ПОШТО ПОЛА СТРУМИЦА СЕ НАБУТА УНАТРЕ

овој е владин човек гарант: Украде 38 „Милка“ чоколади од 300 грама во маркет...

Вие што не ги миете улиците ни еднаш во мандатот ви смета потегот на Митко Јанчев

Viki Klincarova пред 15 мин. ·  Вчера, вест на денот покрај разгледницата од...

Ване Ефтимов-дел од обезбедувањето на Чавков

Bobi Ilievski пред 3 мин. ·  Ване Ефтимов-дел од обезбедувањето на -обезбедувач на...

НИКОЈ НЕ ПОБЕДИЛ НАРОД: Францускиот претседател Емануел Макрон ќе си поднесе оставка поради протесите во земјата

Францускиот претседател Емануел Макрон ќе се обрти вечерва на нацијата...

Неможе да правиш супер држава и нова Европска нација, со ништење на народ

Љупчо Палевски fb status пред 6 мин. ·  #Европа Предолго за педерлак се дебатира...

“Скромниот “ Лука Модриќ , има супер љубовница

Фудбалерот на Реал Мадрид и капитен на репрезентацијата на Хрватска се...