Search
среда 17 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: ТОП

Мишљење е као дупе, свако га има. Дури и за цензуси и референдуми, па и за цевки

Jordanka Ivanovska-Joci Во моментов ·  Мишљење е као дупе, свако га има. Дури и за...

Затоа ВЕ МОЛАМ изберете ја чесноста и чесните…Уништете ги метастазите околу вас, во администрацијата и компаниите…

Dejan Risteski 1 мин. ·  Почитуван Премиере, Само во кратки црти да пробам да ви...

На сите вработени во тв Телма им е забрането да имаат сопствен став, ако сакаат да пишат статус на фб мора да им одобри директорот

Доказ дознава дека до сега двајца се избркани од телевизијата поради оваа...

После интервјуто на Митко еден пратеник си купи привелегии нема притвор за него, ќе гласа лешперот ЗА

Ivana Bozinovska пред 26 мин. ·  Саше Велевски ИЗВИНИ ВАКА. Мислам извини што ги...

Митко Јанчев: Ајде да направиме амнестија! ЗА ДА ВИ ГЛАСАМЕ КОМУЊАРИ

Ајде да ги ослободиме луѓето кои во еуфорија на 27-ми април, ненамерно...

Никој да не ве лаже Боркица и Грујо не се заедно има дечко и се врти у Плеј ако ја барате

Боркица Груевска и Никола Груевски не се заедно сликите што ги постира...

ПРАШАЈТЕ ГО БРАНКО – ЃАВОЛСКИ ДИЛ

Едно мало појаснение за сите „верни“ и „неверни“ Социјалдемократи. Во 2002...

ЧИТАТЕЛКА: МЕ ИЗМАМИ ОРФЕЈ СО АРАНЖМАН

Почитувани, на правда се крстиме на вас порталите. Доколку сметате дека е во...

Бучковски: Амбасадорската функција во САД е голем предизвик, но за тоа не сум разговарал со Заев и Димитров срам ми е да прашам

Откако медиумите објавија дека поранешниот лидер на СДСМ и премиер Владо...

Бучковски кандидат за амабасадор во САД? Хахаха Зоки бе друже ти си цар веќе се гледам како амбасадор во Катар

Според неформалниот список на министерот за надворешни работи на...