Search
недела 17 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Свет

МЕРИЛИН МОНРО ЈА ПОВИКАЛА ЏЕКИ КЕНЕДИ ЗА ДА СЕ ПОФАЛИ СО АФЕРАТА: ЕВЕ КАКО Ѝ ОДГОВОРИЛА ПРВАТА ДАМА!

Мерилин Монро јавно и буквално насекаде се фалела поради фактот дека може...

Ја загубија довербата на милиони луѓе: Овој популарен пребарувач шпионира за американската влада!

Пребарувачот изработил посебен софтвер минатата година за да одговори на...

Гутереш нов генерален секретар на ОН, Керим да ни ги врати парите

Antonio Gutereš novi generalni sekretar UN Izvor: Reuters/Denis Balibouse Bivši portugalski premijer i visoki komesar UN za izbeglice...

НОСИ БУРКА И ПОЗИРА ЗА “ПЛЕЈБОЈ”

ФОТО НОВИНАРКА-МУСЛИМАНКА ГО НАПРАВИ НЕВОЗМОЖНОТО – ГИ СПОИ...

Најплатената манекенка без фотошоп изгледа вака!

Кога магазинот „Форбс“ пред неколку месеци објавил листа на најплатени...

Турчинките лудуваат по него: Погледнете во каков згоден фраер израсна Мете од „Бурни времиња“

Љубителите на турските ТВ серии младиот актер Арас Булут го паметат како...

ФОТО: НУДИ 180 МИЛИОНИ ДОЛАРИ НА ОНОЈ ШТО ЌЕ ОЖЕНИ ЌЕРКА МУ, НО ТОА НЕ Е ЛЕСНО

Милијардерот Сесил Чао, сопственик на компанијата Чеук Науг Холдингс,...

УБИ 130 ЛУЃЕ, А ЖЕНИТЕ ГО ОБОЖАВААТ- ТЕРОРИСТОТ ОД ПАРИЗ ДОБИВА ПОДДРШКА

Салах Абделслам еден од главните преживеани теорористи кои го изведоа...

Сара Џесика Паркер: Никој никогаш не рекол „не“ на нови епизоди на „Сексот и градот“

Иако за таквата можност се зборуваше веќе неколку пати, секогаш весели...

Во 1958 Мао Це Тунг наредил да се убијат сите врапчиња и предизвикал огромна катастрофа

Во 1958 година Мао Це Тунг наредил сите врапчиња да бидат убиени, бидејќи тие...