Search
понеделник 17 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Свет

ЖОЛТИТЕ ЕЛЕЦИ НЕ СЕ ПОВЛЕКУВААТ: Ќе бараат и зголемување на минималната плата, е тоа се мажи а не како тука пи..

Француските демнстранти ја поздравија синоќешната одлука на претседателот...

Kоја е поубава Меланија Трамп или првата дама на Аргентина Хулијана Авада

Лидери од целиот свет се сретнаа во Буенос Аирес по повод самитот Г-20....

Француската влада се откажува од зголемувањето на данокот на гориво

Францускиот премиер Едуар Филип ќе го запре зголемувањето на даноците за...

ВИСТИНСКИ МАЧЕНИК: Oвој човек се мачел за вас да и е арно – 10 години нон стоп пиел за да најде лек за мамурлак, за малце ќе завршел во лудница!

До таму се претерал со пиењето што за малце ќе завршел во лудница. Пиел секој...

Унгарската опозиција бара одземање на азилот и екстрадиција на Груевски, ее нее таман го заборавивме

Лидерите на три опозициски партии во унгарскиот Парламент во заедничко...

(ВИДЕО) СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ГОРАТ: Меланија флертуваше со Путин на свечената вечера ?!

Претседателот на Русија, Владимир Путин, застана во одбрана на првата дама...

Камчев не смее до правосилна да го пуштите одма ќе избега во Русија да ги дои русите?!

ORCO RUSI S MLEKO KE GI DOI! РОСТОВ-НА-ДОНУ, 12 ОКТ, 15:02 4 152 Пудинг по-македонски: кто...

TOJ ЛУД СВЕТ 1 ДЕЛ

ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ Е ЛОШ СИСТЕМОТ ЗА ЗАШТИТА НА АВТОРСКИ ПРАВА НА YOUTUBE:...

(ВИДЕО)Полицијата влезе во клуб за сексуални оргии и замислете го немало Орце а зошто си знаете:)

Руската полиција вчера направила рација во клуб за фетиш сексуални игри во...

ВОДИТЕЛ СРЕДЕ УТРИНСКА ПРОГРАМА БАКНА ВО УСТА СЛАВЕН ПЕЈАЧ

Фотографијата на која Дејвид Бекам (43) ја бакнува во уста својата...