Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Свет

ФОТО: Топ20 најплатени ѕвезди од индустријата за возрасни

20. Shyla Stylez, заработила 1.3 милиони долари 19. Tori Black, вреди 1.4 милиони долари 18. Asa...

(ВИДЕО) НА ВОДИТЕЛКА Ѝ ИСПАДНА ЗАБОТ СРЕДЕ ЕМИСИЈА

Дури и кога сѐ е синхронизирано до најситен детаљ, секогаш може да се случат...

(ВИДЕО) Ирена вози автобус во Америка, но за она што го направи доби поклон од цела држава

Ирена Ивиќ потекнува од Балканските простори. Таа живее и работи во...

Германката живеела сосема обичен живот додека новинарка не го пронашла нејзиниот изгубен телефон: Се дознало дека била омажена за познат џихадист, а вака изгледал нејзиниот таен живот

Изгледало дека Омаима Абди од Хамбург живее сосема обичен живот. Работела...

Снимка која го шокираше светот: Жена хипнотизирала касиер во супермаркет и му одзела 230 евра

Во околината на Москва се случил необичен грабеж во супермаркет. Касиерот...

Нарачала фустан како на фотографијата на интернет, а тоа што го добила на врата е за луѓе +18, па се охрабрила и го облекла

Студентката Јоди Ховард од Даблин нарачала фустан од интернет, но кога...

Ким : Бев на екстази кога го снимив домашното порно видео!!

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан откри како настанале...

(ВИДЕО) Објавени тајни снимки од амбасадата на Еквадор: Како Асанж ги поминувал деновите

Објавени се снимки од безбедносните камери од амбасадата на Еквадор, кои...

Оваа жена стана „хит“ на интернет откако ја сподели својата фотосесија по повод „прославата на РАЗВОДОТ“

Мари Лолис сакала да го прослави следното поглавје од нејзиниот живот со...

(ВИДЕО) АЈДЕЕ, САМО УШТЕ ОВА НИ ТРЕБАШЕ: Од сред Скопје на Канал 5 еден од лидерите на опозицијата во Србија, актерот Сергеј Трифуновиќ најави рушење на власта на Вучиќ во сабота!

„Само Вистина“ 12.4.2019 „Само Вистина“ – Интервју со Сергеј Трифуновиќ...