Search
понеделник 17 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Македонија

Функционер од ВМРО ДПМНЕ Кавадарци си даде оставка, ДПМНЕ шанси нема покрај Митко Јанчев таму

СФАТИЛО ДЕТЕТО КОЈ КОСИ КОЈ ВОДА НОСИ  

КОД: Педесет членови на раководството на ВМРО-ДПМНЕ биле во белата палата на 27 април

https://www.facebook.com/TVTelma/videos/1995067170540927/ Naser Selmani пред 10 мин. · Геро ме оценувал како...

Пратеничката Корубин му откажа послушност на ЛДП затоа што не ја избраа за лидер, плачка бљак!

Placipicka ovaa ako ne me staite liderka ne si igram so vas hahahah Nikica Korubin пред 3 часа ·  Почитувани,...

ЛДП нема да гласа за законот за амнестија Горан повторно избран за лидер

Пратениците на ЛДП, владиниот коалиционен партнер, нема да гласаат за...

ВО СИТИ МОЛ ЈА СНИМААТ ЖЕНСКАТА ПРЕСОБЛЕКУВАЛНА, ВИДЕО

,,KOTON,, voajerizam!? Zoran Bozinovski Published on Dec 15, 2018 SUBSCRIBE 397 Od koi pričini vo prodavnicata na ,,KOTON,, vo City Mall,...

Новинари и медиуми го оспорија изборот на новиот претседател на ЗНМ

Голем број македонски новинари и редакции го оспоруваат изборот на Младен...

ТЕЛМА ТВРДИ: Чадиковски под сомнителни услови избран за нов претседател на ЗНМ

Со девет гласови повеќе од новинарот Столе Наумов, за нов преседател на...

Младен Чадиковски е новиот претседател на ЗНМ се разбира шарените протуви и наркомани пак местеа, за да не победи Столе

Власта назначи свој послушник: Младен Чадиковски Инаку уште на 5ти месецов...

Зоран Василевски нападнат од асистентката на Елена Ристеска: Ме фати за врат, инцидентот го пријавив во полиција

Eстрадниот новинар Зоран Василевски од 1ТВ беше нападнат пред познат...

Mитко диши малце овој у Неготинo вени ќе исече од љубомора, (ВИДЕО) 120 прочистувачи на воздух за секоја училница во основните училишта во Кавадарци

  Денеска кавадаречкиот совет одржа две вонредни седници, на кои советот...