Search
понеделник 17 декември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

Чавков менуваше функции во пржинската влада, а неговите деца и кумашин ја ширеа бизнис-империјата!

АРХИВА Синот на Митко Чавков – Иван Чавков, пред неколку години ги...

ЗАЕВ ЌЕ СИ ПОДНЕСЕ ОСТАВКА ВО ЈАНУАРИ?: Две можни сценарија за оставка на Заев во јануари најави екс-претседателот на Kpивичниот суд Панчевски

Поранешниот претседател на скопскиот кривичен суд прашува дали е вистина...

ГАЗИБАБСКА ЕКО ,,АКЦИЈА,,

Zoran Bozinovski пред 4 часа ·  ГАЗИБАБСКА ЕКО ,,АКЦИЈА,, Двајцата Унгарски...

АХ, ТИЕ ДУИ…

Почитуван Стаменковски, Ви пишувам во порака затоа што и јас имам директор...

Вие што не ги миете улиците ни еднаш во мандатот ви смета потегот на Митко Јанчев

Viki Klincarova пред 15 мин. ·  Вчера, вест на денот покрај разгледницата од...

ЈОРМ,СЈО И ОПШТИНА ОХРИД да го расчистат криминалот со скандалозната продажба на земјиште на фирмата „Фибула Аир Травел“Скопје!

Осудениот криминалец се шета низ Будимпешта ,криминалот и неговите...

Под итно Крсто и останатите пратеници кои ги отворија вратите на 27 април да се подвргнат на психоанализа и на утврдување на деловната способност.

Jove Kekenovski пред 58 мин. ·  ПОРАКА ОД АТОС, ЗДРАВОРАЗУМЕН МОЈ ПРИЈАТЕЛ J. A алијас...

Ване Ефтимов-дел од обезбедувањето на Чавков

Bobi Ilievski пред 3 мин. ·  Ване Ефтимов-дел од обезбедувањето на -обезбедувач на...

НЕ КУПУВАЈТЕ СТАНОВИ ОД АДОРА, И КОГА ЌЕ ВИ ГО ПРОДАДАТ СТАНОТ СЕ ПОНАШААТ ДЕКА СЕУШТЕ СЕ ГАЗДИ, ЛУЃЕВО ИМААТ МАКА

Pismo Blagodaram mnogu ke ispratime naskoro mnogu interesna rabota za Adora Planirame i da tuzime koga ke ja podneseme tuzbata ke ve...

Минчо веќе не е нинџа сега е минџа

Zoran Bozinovski пред 30 мин. ·  KVAR Koga snimate ili fotografirate kako čadi od MAKSTIL, veke ne go povrzuvajte toa so MINDŽO...