Search
среда 22 мај 2019
  • :
  • :

Category: Колумни

Е да, друже Заев, така е кога се работи посветено – а зошто така не се работи и кај нас?

Да, премиере Зоран Заев, сосема сте во право – така е кога се работи вредно и...

БИДЕТЕ ХУМАНИ , ДОНИРАЈТЕ ЗА КАНЦАЛАРИЈА НА ПРАТЕНИЧКАТА ЖАКЛИНА ЛАЗАРЕВСКА!

Скандалот со Пратеничката од редовите на СДСМ Жаклина Лазаревска , која...

Водењакот на баба ти!

Територија или правна држава? Ако таа би била остарена, гнила, лита на памет,...

Лазаревска не си ја пери совеста тебе нема да те изгласаат ниту за дежурна во Јавен Тоалет

Врска објавениот текст на ОхридСкај „СКАНДАЛ:ПРТЕНИЧКАТА ЖАКЛИНА...

ВЛАДО ЧИНГОВСКИ : Дали и проституцијата не е казнива, а имаме проститутки и машки и женски особено во политиката колку сакаш?!

-„Се крена голема врева за и околу Павле Богоевски и неговата нарачка на...

А кој ќе ѝ се извини на Моника!?

Новинарот Ивор Мицковски , прашува дали некој ќе ѝ се извини на Моника...

Сакаме пратеник независник!

Да си знаете, на следните парламентарни избори многу внимателно ќе гласаме....

ЖАКЛИНА ЛАЗАРЕВСКА УЗУРПИРАЛА НЕ САМО ГРОБНИ МЕСТА ,ТУКУ И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА КОМУНАЛЕЦ ОХРИД, МЕТИ СИ?!

Пратеничката од редовите на СДСМ Жаклина Лазаревска , извршила класично...

Тасевски: На Павле ни Ариел пред нос не смееш да му оставиш

Аудио снимката на која пратеникот Павле Богоевски прави нарачка на, како...

Кога прв пат го пратија Зокита во кабинетот на Грујота

Мало колумниче за добро утро. Кога прв пат го пратија Зокита во кабинетот на...