Search
вторник 21 август 2018
  • :
  • :

Category: Колумни

БЕДНОТО РЕЖИМСКО КУРТОН АНКЕТАРЧЕ КОНЕЧНО РАЗОТКРИЕНО: Рокаа бомби во суд во кои Влајче мести анкети за вмровците!

Во 2 од пуштените бомби во судницата за предметот „Титаник“, разговараат...

Зоран Божиновски го заплеска турчето Аднан

Zoran Bozinovski 1 час ·  ADNAN, AVTOR NA IDEJATA ZA PONIŽUVANJE NA ZAEV… ADNAN KJAHIL, minister za reket vo vladata na ZAEV e...

ПРОМЕНИ ВО КУЌАТА НА ДПМНЕ ПОД РАКОВОДСТВО НА МИЦКОВСКИ

Љупчо Лазов пред 14 часа ·  Љупчо Лазов пред 13 часа ·  МИЦКОВСКИ Е ЗАРАЗЕН ОД...

Дарко Ѓoргиевски – познат како. ДАРКО. – ЈАНА СТАНА ПОГОЛЕМ СДСМ ОД СИТЕ ЧЛЕНОВИ НА СДСМ

Trifun Hadzijanev пред 2 часа ·  Trifun Hadzijanev пред 3 часа ·  Пуста вистина “в’ти...

Бетмен Велит со месеци, дење ноќе седел на терасата на семејната куќа во Охрид, одбивал да сведочи против Груевски, бил спремен да умре за него, еве зошто…

Комшии на Бетмен во Охрид за Мактел сведочат дека Бетмен куќниот притвор го...

ЖЕСТОК ДУЕЛ НА ФБ МЕЃУ НАСЕР СЕЛМАНИ И БРАНКО ГЕРОВСКИ, ГЕРО СЕ ЗАКАНУВА СО ТУЖБИ

Naser Selmani 14 hrs · Главниот и одговорен уредник на Слободен печат и на Плус инфо...

Во ВМРО ДПМНЕ едни криминалци надвор други внатре

Таткото на СРЕБРЕ Е ФАТЕН НА ДЕЛО СО 150 КУБИЦИ ДРВА ЗА ОГРЕВ КОЈ БЕШЕ ГЛАВЕН...

Cелмани од ЗНМ: Героски води хајка против мене!

Naser Selmani пред 7 мин. ·\ Главниот и одговорен уредник на Слободен печат и на...

Mиленко: Зошто да бидеме фини кон албанците кога тие сакаат да не снема???

Во овие драматични, а по многу што и трагични, моменти за Република...

KOJ ВЛЕГУВА КОЈ ИЗЛЕГУВА, КОЈ ЗАБЕГАН

Pocituvani : vo znak na revolt zaradi slednovo sto ke vi go pratam , a se rabotit za priem na medicinski sestri vo zdravstven dom Ohrid ,...