Search
недела 17 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Црна Хроника

Албанецот од Македонија кој ја избоде својата сопруга на паркинг рекол дека не се кае

Албанецот од Македонија, кој, во понеделникот ја уби својата сопруга на...

Претседателот на ОО на СДСМ Кичево заедно со татко му и неговиот брат тeпaлe пензионери и пукaлe по селото! Тврдат порталите

Xaoc предизвикал претседателот на ОО на СДСМ во Кичево, откако во текот на...

ИГОР ЛАЗАРЕВСКИ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ОО СДСМ КИЧЕВО ДИВЕЕЛ И ПРЕТЕПУВАЛ ЛИ СТАРЦИ ВО СЕЛО ПОПОЛЖАНИ?!

В’чера ,во село Пополжани Општина Кичево дошло до тешко нарушување на...

Претепани музичари во скопски ресторан!

Инцидент во познат ресторан во Скопје. Според информциите на МВР, утринава ...

Пукање во Кочани од банди, пиштолот бил на име на сопругата на пукачот?

1ТВ екслузивно дознава дека имало пукање во Кочани. Пукал Драган Белски, ....

Охрид скај: САШЕ ИВАНОСКИ ПОЛИТИКО ,СИНОЌА ЈА ПРЕТЕПАЛ СВОЈАТА СОПРУГА,ИНТЕРВЕНИРАЛА ПОЛИЦИЈА!

Сашо Иваноски сопственик на порталот Мактел.Мк , синоќа ја претепал својата...

Оливер Андонов учествуваше во сообраќајка, има повредени познат дека за 18 часа дур беше министер вработил 85 луѓе

Ексминистерот за внатрешни работи и поранешен директор на ЈП „Јасен”,...

Никола Војминовски, осуден за нападот врз Зијадин Села избегал?

Осудениот Никола Војминовски на 13 години затвор за нападот над пратеникот...

Откриен сторителот на убиството во населбата Даме Груев

диница за насилен криминал при СВР Скопје до надлежното Основно јавно...

Тешка сообраќајка кај Кадино, едно лице загина

Едно лице загина во сообраќајна несреќа, што се случи изутринава на стариот...