Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Балкан

Напишала песна мртва пијана: Марина Туцаковиќ и се јавила на Цеца во 4 наутро, а потоа настанал големиот хит

Многу хотови на Цеца ги напишала Марина Туцаковиќ, но малкумина знаат како...

Го задавила бебето, па го фрлила во полскиот тоалет?

На 29-годишничката, која вчера беше однесена во болница во Ваљево и не сакаше...

Ивица Дачиќ веднаш влезе во несогласување со Стево Пендаровски

Министерот за надворешни работи на Србија, Ивица Дачиќ, веднаш влезе во...

Имав 14 години кога се запознавме, пола живот сум со него, однос од друг не ми треба

Ивона Неговановиќ – Цуца, долгогодишната љубовница на Шабан Шаулиќ,...

Србите љубоморни: Македонија најмногу профитирала од косовските такси – открија и колку

Словенија и Македонија најмногу профитираа од косовските такси, констатира...

СОРАЈА МУ ПРАТИЛА ПОРАКА НА ТОШИЌ: “Потребна ми е твојата љубов“… Карлеуша ќе збесне (ФОТО)

Сораја Вучелиќ се врати од Москва по уживањето низ Европа. По слетувањето...

Скандалозната бугарска пејачка Сузанита со нова тетоважа на га*ето (ФОТО)

Скандалозната малолетна бугарска пејачка Сузанита се пофали со новата...

СЛОВЕНЦИТЕ ИЛИ КОЈ И ДА СЕ ЃАВОЛ ЗА НАШИТЕ ИЗБОРИ ДЕТАЛНО

Predsjednički izbori u Republici Sjevernoj Makedoniji 2019: Na kocki euroatlantska budućnost države?        Međunarodni...

Сопругот на Јелена Карлеуша бил клиент на приведениот балкански макро Михајло Максимовиќ плескал водителки

Изгледа дека бракот на сопружниците Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ бил во...

Сведочењето на Цеца за убиството на Аркан излезе во јавноста после толку години

Жељко Ражнатовиќ Аркан (48), командант на Српската гарда на доброволци, убиен...