Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Балкан

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ Е ВО ВРСКА СО МОМЧЕ КОЕ МОЖЕ ДА И БИДЕ СИН

Легендарната пејачка Весна Змијанац е во врска со момче кое може да и биде...

НОВ НАЧИН ДО ПАРИ – ПАРОВИ ПРАВАТ ,,СЕКС СНИМКИ,, И ГИ ПРОДАВААТ ЗА 800 ЕВРА НА ИНТЕРНЕТ

На балканов се поголема невработеност аха сигурно… Слика има, тон има…...

ЌЕРКАТА НА КЕБА КОНЕЧНО УСПЕА ВО ХОЛВУД, ЕВЕ СО КОГО СНИМИ ФИЛМ

Наташа Којиќ Таша се обидува да изгради актерска кариера во Холивуд.  ...

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДАЛА ЛЕПА БРЕНА НА 18 ГОДИНИ! (ФОТО)

Лепа Брена е една од најголемите музички ѕвезди во поранешна Југославија....

БУГАРИН ЗАКАЖАЛ СРЕДБА СО ПРОСТИТУТКА, НО ДОЖИВЕАЛ ОГРОМЕН ШОК

Неделко Карев од Бугарија доживеа шок кога телефонски закажал средба со...

Денеска претседателски избори во Бугарија

Над 6,8 милиони Бугари со право на глас денеска ќе гласаат на изборите за нов...

Се бараат невести плаќаме добро!?

Некогаш во ова село имало 400 жители, а денес живеат само 30, и тоа повеќето...

Пресврт во „Парампарче“: Ова е вистинската причина зошто ќе ја нема Ѓулсерен во наредните епизоди (ФОТО)

Деновиве во регионалните и домашните медиуми кружи веста дека постои војна...

УБИЕЦОТ НА ЈЕЛЕНА ЌЕ ПУКНЕ ПРЕД НОВА ГОДИНА?

Убиецот на Јелена Марјановиќ пред Нова Година би можел да направи погрешен...

Жељко три дена ќе им пее на скопјани koj ги прашува сакаат или не

Српската музичка ѕвезда Жељко Јоксимовиќ ќе одржи три концерти во Скопје, и...