Search
четврток 24 јануари 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

Карлеуша направила скандал и на снимањето на “Ѕвездите на Гранд“

По едно откажување на снимањето Јелена Карлеуша, како голем професиналец,...

РАСПИШАНА ПОТЕРНИЦА ПО МИЛАН КАЛИНИЌ

Прекршочниот суд во Белград распишал две потерници по водителот Милан...

Хрватска ја тресе секс-афера: Медиумите објавиле шок фотографии: Вмешан потпретседателот на владата, проститутка, кокаин…

Хрватските медиуми се занимаваат со скандал во чиј центар се нашол...

Ништо нема да го спречи проектот Македонски инсајдер да почне да се емитува на 1 тв од средина на февруари

По реакцијата од српската продукција се огласи 1ТВ: Македонски Инсајдер е...

Ajде тазе порно-снимки од вечерва со Јелена Карлеуша

(Jelena Karleuša našla se u centru porno skandala kada su sporne fotografije, snimci i poruke upućene bosanskom fudbaleru Ognjenu...

Газда Хари ја купи „Тиранска Банка” – Албанија го одобри купувањето

Албанскиот државен орган за заштита на конкуренција објави дека е одобрена...

ВРАЊЕШ ПРВПАТ СЕ ОГЛАСИ ЗА CЕКC АФЕPАТА: Шоk детали откриени од врската со Јелена

Афеpата на поп дивата Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш ја шоkиpаше...

Гратче на Хвар бара доктор со платен стан и бонус од 6 700 евра, на огласот се јавила само докторка од Македонија

Во гратчето Сучурај на хрватскиот остров Хвар веќе половина година има...

Врањеш во телефонот има порно снимка со Карлеуша: Јелена е подготвена да му исплати 300.000 евра за експлицитното видео

Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша долго време држеле експлицитно видео во...

Карлеуша ќе полуди: Огњен Врањеш повторно провоцира! (ФОТО)

Ај сега? Едни убави времиња кога Грујо беше на власт… Завршивме со...