Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Јелена ги покажа малите цициња, ќе ја посоветувавме да направи пластична операција и да ги зголеми ама има многу работа и на фацата

loading...

Водителката Јелена Спанџа се појави на модна ревија облечена во  кожна сукња во комбинација со топ и за да не биде многу разголена стилот го надополнила со бело палто, ама има нешто друго што забележаа нејзините обожаватели а тоа се малите цициња  кои таа како да сакаше да ги покаже ама што да покаже не ни е јасно.

loading...