Search
вторник 18 декември 2018
  • :
  • :

(ФОТО) САРА БЕЗ ГРАДНИК ВО МОБ

loading...

Поп-пејачкта Сара Мејс во бело сако и без градник позираше во Македонската опера и балет. Таа ја објави сликата на Инстаграм и доби комплименти дека изгледа одлично три месеци по породувањето со ќерката Илина. Сара, само месец дена по породувањето им се врати на работните обврски, а и дента кога ја роди ќерката таа промовираше песна.

 

loading...