Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

(ФОТО) Крава излезе на чист воздух на „Партизанска“

loading...

Утрово, на булеварот „Партизански одреди“ кај кружниот тек во Влае, учесник во сообраќајот беше и крава која шеташе по улицата.На социјалните мрежи се шегуваат дека таа излегла на чист воздух, откако загаденоста се намали. Други, пак, пишуваат дека кравата била толку брза што ниту едно возило не можело да ја помине.

loading...