Search
четврток 22 август 2019
  • :
  • :

Една од најубавите Македонки Вера Мештеровиќ скроз гола! (ВИДЕО)

„Ексклузив“: Една од најубавите Македонки Вера Мештеровиќ скроз гола! (ВИДЕО)

Откако се разведе од фудбалерот Игор Кралевски, манекенката Вера Мештеровиќ го промени имиџот и од бринета  стана русокоса.

Таа во новата фотосесија е како од мајка родена и еве што кажува за „Ексклузив“:

1tv.mk:

loading...