Search
сабота 15 јуни 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Дани Димитровска за Макфест: Немаме почит од помладите пејачки, мене ме викаат теткица

Дани Димитровска по освоеното трето место на 33 издание на Макфест беше гостинка во Ексклузив.

Capture

Таа зборуваше за своите впечатоци за Макфест и имаше доста негативни коментари. Еден од коментарите е дека почитта од помладите кон поискусните изведувачи е изгубена и дека тоа е еден од поголемите проблеми.

Исто така Зоран Василевски  и Васко Спасоски имаа интересна шега, а за што станува збор погледнете го целосното интервју на Дани:

loading...