Search
среда 24 април 2019
  • :
  • :

„БАЛИСТИТЕ“ ГО ДЕМОЛИРАА ТЕТОВО И СКАНДИРАА „МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ, КУ*ВА ГОЛЕМА“ (ВИДЕО)

Денеска во Тетово

#Следиме соживот, дел втори

Gepostet von Следиме am Sonntag, 4. November 2018

Денеска во Тетово…

#Следиме соживот

Gepostet von Следиме am Sonntag, 4. November 2018

Навивачите на актуелниот шампион Шкендија направија вистински хаос во Тетово пред дуелот со Шкупи во дербито од 13-то коло во Првата лига.

Балистите предизвикаа материјална штета демолирајќи сè пред себе, а во текот на целото време скандираа УЧК, УЧК, каурски пи*чки, уби уби уби каура и упатуваа и други навредливи и нецивилизанирани пораки.

https://www.facebook.com/SledimeMK/videos/357382784833470/

patkarka@patkarka

Само љубов луѓенца!!!
Кој го пушти во Тетово соживотот на најјако???

loading...